۱۰ نکته طلایی برای رسیدن به خواسته‌ها

در این میان، هرکار جدیدی به دلیل مشخص نبودن نتیجه و ناشناخته بودن مسیر باعث می‌شود که هر فردی در شروع، از آن کار جدید دست بکشد که این موضوع نشان می‌دهد علاوه بر انگیزه، مواردی، چون احساس ترس و ناامنی بسیار مهم هستند. امّا باید به این مسئله توجه داشت که ساختار، هر فردی را متمرکز نگه می‌دارد و بقیه عناصر انجام یک کار، فرعی به شمار می‌روند.

با این حال، باید در طول دوران انجام یک کار، به نکته‌های طلایی موفقیت در زندگی توجه کنیم تا بتوانیم به خواسته هایمان در زندگی دست پیدا کنیم؛ بنابراین، در این جا ۱۰ توصیه جدی سایت روانشناسی Onbotraining را مطالعه کنید تا بتوانید قدمی جدی در مسیر خواسته هایتان بردارید.

بر تعهد تمرکز کنید نه انگیزه

شما باید از خود سوال کنید که تا چه اندازه به هدف خود متعهد هستید؟‌

می‌دانید که برای رسیدن به برخی از خواسته هایتان باید برخی دیگر از خواسته‌های خود را فدا کنید. چرا که هدف شما در اولویت قرار دارد و اگر چنین مسئله‌ای را همیشه در گوشه ذهن خود داشته باشید و خود را نسبت به آن، متعهد بدانید انگیزه هم به دنبال شما خواهد بود.

به دنبال دانش باشید، نه نتیجه

اگر شما روی هیجان کشف، بهبود، کاوش و آزمایش تمرکز کنید، انگیزه شما همیشه تقویت می‌شود. امّا اگر این تمرکز صرفا روی نتیجه حاصل از کارتان باشد، انگیزه انجام آن کار برای شما شبیه هوا خواهد بود و هر لحظه که به یک طوفان در زندگی برخورد کنید، این انگیزه کشته می‌شود.

بنابراین، نکته اصلی، تمرکز روی سفر است نه مقصد. یعنی شما باید به هر آن چه که در طول مسیر برای رسیدن به هدفتان طی می‌کنید، چیزی که در این راه یاد می‌گیرید و آن چه می‌توانید بهبود دهید، فکر کنید.

۱۰نکته طلایی برای رسیدن به خواسته‌ها در زندگی

سفرتان را جذاب کنید

به زندگی به عنوان یک بازی عالی نگاه کنید و هر لحظه، آن را جدی بگیرید. چرا که احتمال زیادی وجود دارد تا سنگینی یک احساس تلخ را تحمل کنید و دید شما به هدفتان ازبین برود و دوباره در زندگی احساس کنید که متوقف شده اید.

راکد نباشید و مدام حرکت کنید

افکار براحساسات تاثیر می‌گذارند و این احساسات شما هستند که چگونگی نحوه کار شما را تعیین می‌کنند. چرا که افکار زیادی را در ذهن خود مرور می‌کنید و همیشه در فکر خود انتخابی را دارید که باید روی یک از آن‌ها متمرکز شوید.

برخی از این افکار، از نظر احساسی تاثیر منفی روی شما می‌گذارند و باعث توقف (ترس و تردید) شما در طول مسیر می‌شوند. امّا در این میان، برخی از افکار و احساسات مانند هیجان، آزمایش و تلاش برای انجام دادن کار‌های جدید هم وجود دارند که شما را به جلو سوق می‌دهند و شما را از منطقه امنتان خارج می‌کنند.

از تخیلات خود استفاده کنید

مرحله بعد از خلاص شدن از افکار منفی، استفاده از قوه تخیلتان است.

وقتی همه چیز در زندگی خوب پیش می‌رود، شما پر انرژی و مثبت هستید و احساس خستگی در شما راه ندارد. امّا در هنگام مواجهه با مشکلات، انرژی بیشتری بگذارید و در این مسیر، وضعیت خود را تغییر دهید و باید توجه کنید که تکرار مداوم این که از کاری که انجام می‌دهید، بدتان می‌آید، به خود انرژی منفی منتقل کرده اید.

همیشه در کسل کننده‌ترین کار می‌توانید از بدترین رئیس جهان هم نکته‌ای یاد بگیرید.

دیگر با خودت خوب نباش

انگیزه به معنای عمل است و عمل همیشه نتیجه می‌دهد و گاهی اوقات، اقدام‌های شما نمی‌توانند آن نتیجه‌ای را که می‌خواهید برایتان به ارمغان بیاورند. به همین دلیل، تصمیم می‌گیرید که با خودتان خوب باشید و خودتان را در شرایط سختی قرار ندهید.

شما منتظر یک زمان مناسب و فرصت ویژه هستید. در حالی که خود را به سمت رکود و گاهی اوقات، افسردگی می‌کشانید، اما تلاش کرده و خود را از این موقعیت خارج کنید و خودتان را بیشتر به چالش بکشید و حتی اگر از انجام کاری ترس دارید، همان را انجام دهید.

حواس‌پرتی‌های خود را کم کنید

کار‌هایی که باعث می‌شوند حواستان از مشغله اصلیتان منحرف شود، زیاد هستند که شاید حتی کار‌هایی ساده و معمولی باشند که ترجیح دهید به جای تمرکز روی پروژه‌ها و چالش‌های جدید، روی آن‌ها تمرکز کنید.

بنابراین، بهتر است یاد بگیرید که روی کار‌های بسیار مهم زندگی تمرکز کنید و برای این کار بهتر است از کار‌هایی که وقت شما را زیاد می‌گیرند، فهرستی تهیه کرده و برای آن‌ها احساس مسئولیت کنید.

روی دیگران حساب باز نکنید

هرگز نباید انتظار داشته باشید که دیگران، حتی شریک زندگی، دوست یا رئیس شما کاری را برای شما انجام دهد. چون همه آن‌ها مسئول نیاز‌های خود هستند و هیچکس نمی‌تواند شما را خوشحال کند یا شما را به اهدافتان برساند و نکته مهم این است که همه چیز به شما بستگی دارد.

برنامه‌ریزی کنید

سه قدم بعدی خود را از قبل بدانید و بیشتر از آن پیش نروید.

برای برنامه‌ریزی بهتر، تقویم هفتگی خود را از قبل پر کنید تا بدانید چه کاری را در چه زمانی انجام دهید و این برنامه‌ریزی باید به سه سؤال چه زمانی، چه و چگونه پاسخ دهد و هرروز باید مرور کنید که روز خود را چگونه گذرانده اید و آنچه را که می‌توانید اصلاح کنید تا به اهدافتان نزدیک‌تر شوید.

۱۰نکته طلایی برای رسیدن به خواسته‌ها در زندگی

از خود در برابر فرسودگی شغلی محافظت کنید

زمانی که انگیزه زیادی برای انجام کار دارید، باید از فرسودگی آن جلوگیری کنید. پس مراقب باشید تا هنگامی که احساس خستگی کردید، زمانی برای استراحت گذاشته و سعی کنید در تقویم هفتگی خود نیز زمانی را برای تفریح و استراحت بدن و ذهن خود بگذارید.

کار‌های متنوعی انجام دهید. یعنی کار‌های خود را بین فعالیت‌های خلاقانه و منطقی، کار‌های فیزیکی و ذهنی و انفرادی و گروهی تقسیم کرده و سعی کنید در یک نقطه ثابت کار نکنید. گاهی اوقات به مدیتیشن بپردازید و یا با کشیدن نفس‌های عمیق به مدت ۵ دقیقه، روی هدف اصلی خود متمرکز شوید.

توجه کنید که شما بی‌انگیزه نیستید بلکه تنبل یا بی هدف هستید. حتی برخی از بزرگترین ستارگان و ثروتمندان یا زبده‌ترین ورزشکاران هم مسیر خود را گم می‌کنند و آنچه آن‌ها را برانگیخته می‌کند، تلاش بیشتر آن‌ها است؛ بنابراین از همه مهم‌تر این است که در زندگی به دنبال اهداف جدید باشید تا متوقف نشوید و به اهداف زندگیتان برسید.

 

https://www.janblaghy.ir/the-secret-of-the-universe-to-achieve-all-desires/

 

[ بازدید : 9 ]

[ دوشنبه 20 بهمن 1399 ] 14:55 ] [ سینا میزاری ]

[ ]

رسیدن به آرزوها با سرعتی فراتر از نور

در این مطلب به شما آموزش داده‌ایم که چگونه میتوانید در کمترین زمان ممکن به هر خواسته و هدفی که دارید برسید. برای رسیدن به آرزوها با سرعتی فراتر از نور (در کمترین زمان ممکن) باید این 3 مرحله را که در ادامه به شما معرفی میکنیم پشت سر بگذارید تا به خواسته و اهداتان برسید. اگر همان طور که گفتیم عمل کنید مطمئن باشید خیلی ساده به تمام آرزوهایتان میرسید.

 

 

 

رسیدن به آرزوها با سرعتی فراتر از نور در 3 مرحله

رسیدن به آرزوها با سرعتی فراتر از نور [100%تضمینی]

 

اگر قصد دارید در کوتاه ترین زمان ممکن به خواسته و اهدافی که دارید برسید باید این 3 مرحله را پشت سر بگذارید تا به هر خواسته و هدفی که دارید برسید. در ادامه راجب مراحل زیر به طور کامل توضیح داده ام.

 

3 مرحله اصلی رسیدن به آرزوها:
درخواست کنید
باور کنید
دریافت کنید

1/ درخواست کردن خواسته :

درخواست کردن خواسته

اولین و مهم ترین‌ مرحله رسیدن به آرزوها با سرعت فراتر از نور مرحله‌ی درخواست میباشد، در این مرحله شما باید از کائنات هدف و خواسته‌ای که دارید را درخواست کنید و بخواهید یعنی شما باید از کائنات درخواست کنید تا کائنات و جهان هستی جواب درخواستتان را بدهند .

 

درخواست از کائنات کار سخت و پیچیده ای نیست شما نحوه‌ی درخواست از کائنات و جهان هستی را باید بدانید تا به آن هدف و آرزویی که دارید برسید. مطمئن باشید اگر درست درخواستتان را به کائنات بفرسید به هر آنچه که میخواهید می‌رسید. 5 مرحله‌ی زیر را باید برای درخواست از کائنات رعایت کنید و انجام دهید تا کائنات خدا شما را به آن چیزی که میخواهید برسانند .

 

 

1_ مرحله‌ی اول نوشتن خواسته و اهدافتان میباشند. شما باید لیستی کامل و جامع در مورد خواسته ها و اهدافتان تهیه کنید . هرچه میدانید راجب خواسته‌ی خود بنویسید، هر چه دقیق‌تر بنویسید مطمئن باشید زودتر به آن چیزی که میخواهید میرسید پس همین حالا یک دفتر یا سررسید به صورت جدا برای خواسته ها و اهدافی که دارید تهیه کنید و مشخصات خواسته هایتان را کامل بنویسید.

 

به عنوان مثال اگر میخواهید صاحب خانه‌ای شوید مشخصات آن خانه را به صورت واضح و دقیق بنویسید، دوست دارید خانه‌ی مورد علاقه ی شما در کدام شهر باشد، خانه‌ای که دوست دارید چند طبقه باشد، چندتا اتاق داشته باشد، حمام و دستشویی خانه ی شما چگونه باشد و… هر چیزی که دوست دارید خانه ی شما داشته باشد را واضح بنویسید . هر چه واضح تر اهدافتان را بنویسید کائنات دقیق‌تر جوابتان را میدهند .

 

پیشنهاد میکنم این تمرین را هرروز انجام دهید : تمرین قدرتمند جذب فوری ثروت در ۱ هفته
2_ مرحله ی دوم جهت رسیدن به آرزوها با سرعت فراتر از نور این است که شور و شوق خواسته‌هایتان را داشته باشید . احساستان را به خواسته‌ی خود خوب کنید. هر چه احساستان بهتر باشد مطمئن باشید زودتر به خواسته‌ای که دارید میرسید . شما باید کنترل احساستان را در دست بگیرید و همیشه احساستان را خوب نگه دارید، وقتی احساستان را در مورد خوب کنید نتایج نزدیک شدن به خواسته‌یتان را درون زندگی میبینید .

 

اگر میخواهید در طول روز احساستان بهتر شود باید تمرین کنید . نحوه ی انجام درست تمارین به خودتان بستگی دارد , هرچقدر تمارین را بهتر انجام دهید زودتر نتیجه ای که میخواهید را میگیرید . در قسمت اعضای ویژه در پایان این صفحه میتوانید ثبت نام کنید و به تمارین قانون جذب دسترسی داشته باشید . ( این تمارینی که من در قسمت اعضای ویژه برایتان قرار داده ایم , موثرترین و قویترین تمارین قانون جذب است که خودم برای رسیدن به اهدافم انجام میدهم )

پیشنهاد ویژه:آموزش کاملا عملی جذب نیمه گمشده (100%تضمینی)
3_ مرحله سوم پاکسازی افکار منفی میباشد، تمام افکار منفی که مانع رسیدن به اهداف و خواسته‌های شما میشود را به طور کامل از ذهنتان پاک کنید. مطمئن باشید هیچ چیز مانع رسیدن به اهداف شما نمیشود، خداوند این جهان را طوری آفریده است که حق تمام انسان ها رسیدن به بهترین چیزها میباشد که این چیزها میتواند بزرگترین و کوچکترین خواسته‌های شما باشد .

 

شما اگر ذهنتان را از افکار منفی پاک کنید زندگی به بهترین شکل ممکن برای شما رقم میخورد. تنها چیزی که مانع رسیدن شما به خواسته و هدفتان میشود ذهنتان است، شما به صورت کامل قدرت کنترل ذهنتان را دارید با تمارینی که ما در قسمت اعضای ویژه برایتان قرار دادیم میتوانید به طور کامل قدر ذهنتان را در دست بگیرید.

 

4_ مرحله چهارم درست فکر کردن است، سعی کنید همیشه به جای واقع‌بین بودن خوش بین باشید، طرز فکرتان را درست کنید. تنها راه درست کردن فکرتان تمرین و تمرین میباشد تا ذهنتان به مرور زمان درست فکر کند، با تمرین زیاد در مرحله‌ای قرار میگیرید که ذهنتان به طور خودکار درست فکر میکند. اگر طریقه‌ی درست تمرین کردن را بدانید و تمارینی که برایتان قرار داده ایم را درست تمرین کنید مطمئن باشید در همان روزهای اول نتایج را میبینید منظور از نتایج اتفاقاتی است زندگیتان را متحول میکند.

به عنوان مثال ممکن است پولی را از کسی بخواهید و به شما نمیدهد و با انجام این تمارین به طور باورنکردنی خود شخص پولتان را بدهد، رابطه‌تان خراب باشد و با انجام صحیح تمارین یک رابطه عالی و زیبا درست کنید، یا دنبال کاری هستید سریع با شما تماس بگیرند و به شما پیشنهاد کار دهند و… (این‌ها فقط یکسری نتایج بسیار کوچک هستند، اگر تمارین بخش اعضاویژه را درست و اصولی انجام دهید نتایج بسیار بزرگی را ر زندگیتان خواهید دید) درست فکر کردن یکی از اصول مهم برای رسیدن به خواسته ها و آرزوها میباشد پس سعی کنید افکارتان را تغییر دهید .

 

من میخواهم در بخش اعضا ویژه شرکت کنم

5_ پنجمین مرحله برای رسیدن به آرزوها با سرعت فراتر از نور ترس از نرسیدن به خواسته میباشد، هرچقدر بیشتر بترسید که به خواسته‌ی خود نمیرسید زمان رسیدن به آرزو و رویاهایتان به تاخیر می‌افتد. ترس باعث نرسیدن به اهداف و خواسته های شما میشود، به هیچ عنوان از نرسیدن به اهداف و خواسته های خود ترسی نداشته باشید. مطمئن باشید که اگر اطمینان کامل و 100 درصد در جهت رسیدن به آرزوهایتان داشته باشید بدون هیچ شکی به آن‌ها خواهید رسید. ترس نرسیدن به هدف خود را کنار بگذارید و مطمئن باشید که با آن چیزی که میخواهید میرسید.

 

پیشنهاد میکنم از این مطلب دیدن کنید : قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها[۱۰۰%تضمینی]

2/ باور کنید که میرسید:

2/ باور کنید که میرسید:

دومین مرحله‌ی مهم در جهت رسیدن به آرزوها تغییر باورهاست، در ذهن و فکر هر انسان یکسری باورهای محدود کننده وجود دارد که مانع رسیدن هر فرد به اهداف و خواسته‌هایش میشود. شما باید باورهای محدود کننده ی خود را شناسایی کنید و باور های ثروت ساز و مناسب را جایگزین آنها کنید .

 

باور های محدود کننده مانع رسیدن شما به خواسته و اهدافتان میشود به عنوان مثال ممکن است شما یکسری باور های محدود کننده مالی داشته باشید که ممکن است شما با تغییر چندین باورهای اشتباه در زندگی خود پول و ثروت زیادی وارد زندگی شما بشود. پس در این مرحله شما باید باور های اشتباه را شناسایی کنید و باورهای درست را جایگزین باورهای غلط و محدود کنید.

 

با جایگزین باورهای درست میتوانید وضع مالی و روابط خود را 100 درصد بهبود بدهید . تغییر باورها ممکن است کمی زمان بر باشد اما مطمئن باشید اگر باورهای مناسب را تغییر بدهید در تمام جنبه های زندگی خود موفق خواهید شد. باور های هر فرد زندگیش را رقم میزند.

 

 

3/ دریافت خواسته ی خود :

رسیدن به آرزوها با سرعت فراتر از نور

و آخرین مرحله که برایتان اتفاق می افتد دریافت است، اگر درست درخواست کرده باشید و باورهای مناسب را جایگزین باور های اشتباه کرده باشید مطمئن باشید که به آن خواسته و هدفی که دارید به ساده ترین شکل ممکن خواهید رسید. برای رسیدن به مرحله ی سوم که دریافت اهداف خودتان است بستگی دارد که چقدر تمرین کرده اید و برای ذهنتان زمان گذاشته اید .

 

برای ذهنتان حتما زمان بگذارید و تمرین کنید . اگر تنها در روز چند دقیقه تا تهایتا 1 ساعت برای خودتان زمان بگذارید و تمرین کنید مطمئن باشید که نتایج فوق العاده ای وارد زندگیتان میشود، مطمئن باشید شما به هر چیزی که میخواهید خواهید رسید .

اگر تمارین را همان گونه که در قسمت اعضای ویژه گفته ام درست انجام بدهید کائنات و جهان هستی دست به دست هم میدهند که شما را به خواسته و اهدافی که دارید برسانند. خواسته‌‎ی شما در برابر کائنات هیچیزی نیست و کائنات با قدرتی که دارند شما را به بزرگترین خواسته ی خود خواهند رساند پس تمارین را همان گونه که گفتیم انجام دهید .

اگر میخواهید در زندگیتان تحول عظیمی ایجاد کنید پیشنهاد میکنم در بخش اعضا ویژه سایت ثبت‌نام کنید و دریچه فراوانی و نعمت را در زندگیتان باز کنید.

[ بازدید : 3 ]

[ دوشنبه 20 بهمن 1399 ] 14:52 ] [ سینا میزاری ]

[ ]

جملات انگیزشی برای شروع یک روز پرانرژی

در این نوشته ما سری دوم 11 جمله انگیزشی را با هم میخوانیم. سری اول این نوشته ها را حتما در اینجا بخوانید. انگیزه برای موفقیت امری بسیار ضروری است. افکارِ ما با هدایت کردن رفتار و احساسات‌مان، تحقق می‌یابند. خواندن آن دسته از جملات انگیزشی که انسان های موفق بیان کرده‌اند، مسیرِ ذهنی ما را به سمت افکار نیرومند آنها پیش می‌برد و به ما انگیزه‌ می‌دهد که به دنبالِ اهداف‌مان برویم. توانایی شما برای با‌ انگیزه بودن نه فقط به نفع خودتان است، بلکه بر اطرافیان شما نیز اثر می‌گذارد.

در این نوشته با سری دوم جملات انگیزشی همراه ما باشید
همچنان که روز خود را آغاز می‌کنید اجازه بدهید این جملات انگیزشی بعضی از برترین ذهن‌هایی که از گذشته تا به امروز در کره‌ی زمین زیسته‌اند، الهام‌بخشِ تفکر مثبت شما شوند و این نوع تفکر به عادتِ روزانه‌تان تبدیل شود. با این جملات انگیزشی از بزرگان، روزتان را بسازید!

رالف والدو امرسون (مقاله‌نویس، شاعر و سخنران)

یگانه فردی که سرنوشت از شما خواهد ساخت همانی است که خودتان تصمیم می‌گیرید باشید.

 

وینسنت ون ‌گوگ (هنرمند)
ترجیح می‌دهم از اشتیاق بمیرم تا از ملالت.

این رند (فیلسوف و نویسنده)
سؤال این نیست که چه کسی به من اجازه خواهد داد؛ بلکه این است که چه کسی قرار است جلوی من را بگیرد.

کریس گروسر (کارآفرین)
(خلبان زن امریکایی که برای اولین بار عرض اقیانوس اطلس را در پرواز تک‌نفره طی کرد.)

فرصت‌ها اتفاق نمی‌افتند، شما خالق آنها هستید.

 

موری نیولند (کارآفرین و مربی انگیزشی)
با انگیزه بودن هیچ هزینه‌ای برای‌تان ندارد اما می‌تواند همه چیز را برای شما فراهم کند.
بخوانید دانلود کتاب صوتی پاکسازی هواپونوپونو | 4 گام اصلی

دابلیو کلمنت استون (تاجر و نویسنده‌ی کتاب‌های خودیاری)
روشن و قطعی بودن هدف نقطه‌ی شروع تمام موفقیت‌هاست.

استیو جابز (کارآفرین)
زمانِ شما محدود است پس آن را صرف زندگی‌ای که متعلق به فرد دیگری است نکنید.

آرتور اَش (بازیکنِ سیاه‌پوست تنیس که برای نخستین بار قهرمانی انفرادی آمریکا و انگلیس را به‌ دست آورد.)
از جایی که هستید شروع کنید. از آنچه دارید استفاده کنید. کاری که می‌توانید را انجام بدهید.

بورلی سیلز (خواننده‌ی اپرا)
اگر شکست بخورید ممکن است ناامید شوید، اما اگر تلاش نکنید قطعا شکست‌ می‌خورید.

اُدری هپبورن (بازیگر و فعال امور انسان‌دوستانه)
هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، این کلمه خودش می‌گوید من ممکن هستم (I’m possible).

روبرت کالیر (نویسنده‌ی کتاب‌های خودیاری)
موفقیت، مجموعه‌ای از تلاش‌های کوچک است که هر روز و هر روز تکرار شده‌اند.

وایدال سَسون (بازرگان و آرایشگر)
تنها در فرهنگ لغت می‌توانید پیروزی را پیش از عمل ببینید.

جمله انگیزشی مورد علاقه شما چیست؟ فکر می‌کنید تأثیر چنین جملاتی در موفقیت شما چقدر است؟ اگر جملات انگیزشی دیگری سراغ دارید که در اینجا به آنها اشاره‌ای نشده، حتما آنها را در قسمت دیدگاه‌ها برایمان بنویسید.

 

https://www.janblaghy.ir/%D9%82%D9%88%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D9%85%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AA%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87/

 

[ بازدید : 28 ]

[ چهارشنبه 17 دی 1399 ] 22:33 ] [ سینا میزاری ]

[ ]

خرید محصولات کوین ترودو

شاید این سوال برای تمامی شما پیش بیاید که کوین ترودو کیست و چرا شما باید زندگی نامه او را بخوانید؟ اصلا او چه کار کرده است و چه کاره است؟

همیشه زندگی نامه افراد موفق و ثروتمند جهان وسیله ای بوده تا افراد بسیاری بتوانند از اشتباهات آن ها درس بگیرند و دیگر مرتکب آن اشتباهات نشوند و به نوعی راه آن ها را ادامه دهند تا در نهایت به ثروتی که آن افراد ثروتمند دارند برسند!

کوین ترودو نویسنده ای ثروتمند و موفق است که چند کتاب درباره موضوعات مختلفی به چاپ رسانده است و با برگذاری سمینار های بسیار با کیفیتی توانسته طرفداران بسیاری را پیدا کند.

بسیاری از این طرفداران معتقد هستند که با خواندن و یا گوش دادن حرف ها و کتاب های ترودو توانسته اند تغییری در زندگی خود ایجاد کنند،

همین امر باعث می‌شود تا افراد بیشتری نیز به حرف های او اعتماد پیدا کنند و رفته رفته زندگی بسیاری از افراد دچار تغییرات مثبتی می‌شود و تنها با موفقیت روبرو می‌شوند!

زندگی نامه کوین ترودو
در ایران افراد زیادی هستند که کوین مارک ترودو را نمی‌شناسند ولی خوب است بدانید که ترودو جزو معروف ترین نویسنده های موفق آمریکایی است و به مدت بیست و شش هفته کتابش به عنوان پرفروش ترین کتاب در آمریکا در صدر جدول باقی مانده است. همین آمار نشان از موفقیت بالای این فرد است.

کوین مارک ترودو در شش فوریه سال هزار و نهصد شصت و سه به دنیا آمد، او کارآفرین، تاجر، بازیکن حرفه ای بیلیارد و در نهایت یک نویسنده بسیار موفق است.

کوین ترودو به ورزش های کنگفو و گلف نیز علاقه بسیاری دارد و در این ورزش ها نیز توانسته است موفقیت هایی نیز دست پیدا کند!

کوین مارک ترودو یک ثروتمند به دنیا نیامد، مادر پدر او ثروتمند نبودند و او مانند تمامی افراد عادی یک جامعه یک زندگی عادی را تجربه کرد و همیشه در آرزوی ثروتمند شدن بود و همیشه کنجکاو بود که چه راه هایی او را به موفقیت و در نهایت ثروتمندی می‌رساند.

او در ماساچوست به دنیا آمد و در شهر لین به مدرسه رفت و از همان اول و در سال هزار و نهصد و هشتاد و یک او از طرف مدرسه به عنوان استعداد نمونه و آینده دار مدرسه انتخاب شد و همه کسانی که به او چنین لقبی یداده بودن مطمعن بودند که روزی در نهایت کوین خواهد توانست به موفقیت های بزرگی برسد و این ها همه از روحیه کنجکاو او مشخص بود.

کوین ترودو کیست؟
در این بخش زندگینامه کوین ترودو همچنین معرفی کامل برترین دوره ها و کتاب های کوین را خواهید خواند.

کوین ترودو با نام کامل کوین مارک ترودو (به انگلیسی: kevin mark trudeau) در فوریه ۱۹۶۳ میلادی (بهمن ماه ۱۳۴۱ هجری شمسی) در ماساچوست آمریکا متولد شد.

او با عنوان های کارآفرین، مربی قانون جذب و موفقیت فردی، مشاور، عجوبه موفقیت و مولتی میلیارد خود ساخته مشهور است.

کوین ترودو علاوه بر سمینار و همایش ، کتاب های زیادی را هم در راستای موفقیت فردی منتشر کرده است و تلاش کرده تا به مردم آموزش بدهد که خواسته ها و اهدافشان را به واقعیت تبدیل کنند.

کوین ترودو کیست
نوجوانی کوین ترودو
کوین ترودو پدرش جوشکار بود و دوران دبیرستان را در همان شهر در دبیرستان سن مری سپری کرد.پس از آن مقطع، ترک تحصیل کرد و برای به دست آوردن پول با یکی از دوستانش مشغول حرفه خرید و فروش خودرو شد.در همین سال ها کوین ترودو دوران نوجوانی را طی میکرد و دنبال راه هایی برای ثروتمند شدن بود.

در همین روزها بود که ترودو با آشنایی یکی از دوستانش به ورکشاپ تکنیک های تقویت حافظه پیوست.

کوین ترودو توضیح میدهد که:
با شخصی مشهور و ثروتمند آشنا شدم زمانی که وی متوجه اشتیاق وصف نشدنی من برای دستیابی به ثروت و موفقیت شد. به من پیشنهاد داد میتواند برای کمک کردن به من برای ساخت زندگی بهتر هر چند وقت یک بار او را ملاقات کنم. تا راههایی برای بدست آوردن ثروت، شغل بهتر و موفقیت به من بیاموزد.

وی این قول را به من داد که اگر از آموزه های او در زندگی ام استفاده کنم می توانم به هر آنچه که میخواهم برسم!

من که جذب رفتار و حرف های او بودم بی درنگ قبول کردم.

کوین ترودو عنوان میکند که من همان لحظه عضو جوامع مخفی شدم بدون اینکه بدانم!

برای کسانی که تازه با کوین آشنا شدند این موضوع خیلی عجیب است که کوین ترودو تاکید بسیاری بر گروه های مخفی مانند فراماسونری، برادر هود، اسکال اند بونز دارد.

چراکه ممکن است بسیاری از افراد با جوامع مخفی آشنا نباشند. بسیاری از افراد حتی از وجود چنین جوامعی آگاه نیستند.

کوین ترودو بیش از ۲۰ سال عضو جوامع مخفی بوده است. وی معتقد است بسیاری از ناآگاهی ها و عدم درک قوانین جهان هستی به دلیل وجو جوامع مخفی است.

جوامع مخفی از اینکه مردمان به قوانین جهان هستی پی ببرند بیم دارند زیرا در اینصورت دیگر نمی توانند کنترل آنها را در دست بگیرند.

به اعتقاد کوین ترودو فقر، بدبختی و بسیاری از اتقافات این جهان به این دلیل است تا مردمان زمانی برای یادگیری این قوانین نداشته باشند.

حتی جوامع مخفی در بسیاری از موارد تبلیغات منفی در جهت قوانین جهان هستی میکنند تا مردمان این قوانین را جدی نگیرند!

۴ مرحله یادگیری کوین ترودو
ناآگاهی و ناشیستگی : نمیدانید که از چه چیزهایی اطلاع دارید در نتیجه شایستگی استفاده از آنها را هم ندارید.

آگاهی و ناشیستگی : میدانید که از چه چیزهایی اطلاع ندارید اما همچنان شایسته استفاده از آنها نیستید.

آگاهی و شایستگی : میدانید که در حال انجام چه کاری هستید و تمام تلاش شما بر این است که آن کار را درست و بدون اشتباه انجام دهید.

ناآگاهی و شایستگی : شما به صورت ناخودآگاه کاری را پس از انجام تمرینات بسیار، به درستی انجام میدهید.

ثروت کوین ترودو
کوین ترودو از نوجوانی به دنبال کسب ثروت بود. او خیلی زود با بکارگیری آموزش های درون گروه های مخفی به ثروت کلانی رسید.

در رابطه با ثروت کوین ترودو فقط همین بس که در حال حاضر بیش از ۶۰ شرکت فعال در زمینه های مختلف در امریکا و اروپا دارد. تنها رقمی که از میزان درآمد کوین ترودو منتشر شده حاکی از آن است که درآمد شرکت های کوین ترودو در سال ۲۰۱۳ به بیش از ۳ میلیون دلار رسیده بود که متاسفانه حکم حبس فدارل او صادر شد.

کوین ترودو رازهای ثروتمند شدن خود را در دوره ها و کتاب هایش فاش کرده است. شاید بتوان کوین را بهترین استاد آموزش عملی حوزه موفقیت مالی دانست

. کوین ترودو در خصوص موفقیت مالی از اصولی صحبت می کند که سال ها در گروه های مخفی “مانند فراماسونری، برادرهود و اسکال اند بونز و … ” تدریس شده و افراد بسیاری از جمله اندرو کارنگی و راکفلر به وسیله این آموزش ها به پولدارترین افراد زمان خود مبدل شدند.

کوین ترودو در انجمن مخفی (برادر هود)
در طول تاریخ افراد بسیاری بوده اند که از همان اول جزو خانواده های ثروتمند بوده اند، این افراد خود را از بقیه مردم که وضع مالی بد یا تقریبا مناسبی دارند جدا می‌دانند و آن ها معتقد بوده اند که خون آن ها اصیل است و افراد عادی جایی در میان آن ها ندارند.

این تفکر سالیان سال ادامه یافت تا اینکه مشخص شد که افراد ثروتمند جهان یک انجمن مخفی تشکیل داده اند و به نوعی تمامی اتفاقاتی را که در جهان می‌افتد با قدرت و ثروت خود کنترل می‌کنند. عضو شدن در این انجمن بسیار دشوار است و شما به هیچ وجه متوجه حضور انجمن در کنار خود شما نخواهید شد و آن ها فقظ قادر خواهند بود تا با شما ارتباط برقرار کنند.

کتاب های کوین ترودو
همانطور که گفتیم در انجمن مخفی تعدادی نوشته و کتاب از گذشته تا کنون دست به دست شده اند و با توجه به گفته ها در این کتاب ها و نوشته های اطلاعات بسیار مهمی برای کسب ثروت وجود دارد، کوین ترودو زمانی که وارد انجمن مخفی (برادر هود) شد توانست با کمک این نوشته ها و کتاب های ارزشمند قدرت حافظه و قدرت تمرکز خود را به اندازه بالایی تقویت کند!

همین امر باعث شده بود تا او در سال هزار و نهصد و هشتاد و پنج در موسسه حافظه آمریکا مشغول و جمع آوری اطلاعات برای روش های تقویت حافظه و تقویت قدرت تمرکز شود.تلاش های او باعص شد تا در نهایت تمامی اطلاعاتی را که جمع آوری کرده است در قالب یک کتاب به نام ابر حافظه و یا مگا مموری در سال هزار و نهصد و هشتاد و هفت یعنی دو سال بعد از شروع تحقیقات به چاپ برساند و در این کتاب درباره راز های تقویت حافظه و روش های افزایش تمرکز صحبت کند.

کتاب مگا مموری کوین ترودو
کتاب ابر حافظه و یا مگا مموری کوین مارک ترودو به زبان فارسی ترجمه نشده است اما افراد بسیاری هستند که با بهره گیری و الگو برداری از این کتاب سمینار هایی برای تقویت حافظه برگذار کرده اند.

در این کتاب تمریناتی ذکر شده است که همه پایه علمی دارند و شما با نجام دادن آن تمرین ها قادر خواهید بود تا حافظه خود را تقویت کنید و تمرکز خود را افزایش دهید.

در سال دو هزار و چهار کوین مارک ترودو در حال تالیف کتاب دوم خود با نام (درمان های طبیعی_آن ها نمی‌خواهند شما بدانید) بود که در این کتاب در سال دو هزار و پنج یعنی یک سال بعد روانه بازار بود این کتاب یکی از موفق ترین کتاب های ترودو بود و به مدت بیست و شش هفته صدر جدول کتاب های پرفروش آمریکا بود و نزدیک به پنج میلیون نسخه از این کتاب در آمریکا به فروش رسید.

 

https://kevintrudo.ir/

 

[ بازدید : 42 ]

[ سه شنبه 9 دی 1399 ] 22:28 ] [ سینا میزاری ]

[ ]

نحوه استفاده از قانون جذب عشق

در قانون جذب عشق قسمت اول، به مفهوم قانون جذب عشق چیست پرداختیم و نکات کلی را در مورد استفاده قانون جذب در روابط بیان کردیم. در قانون جذب عشق و مبحث روابط این مسئله مطرح میشود که ما خودمان، چقدر خودمان را دوست داریم؟

چون جهان بیرون آینه درون است. این مسئله ای است که ممکن است تاکنون زیاد به آن فکر نکرده باشیم.

جهان بیرون آینه درون است یعنی هر چیزی که درون من است من همان را در بیرون خود میبینم. اگر من درون خودم فکر کنم جذاب نیستم، بیرون هم راه میروم یکی من را میبیند و میگوید شما جذاب نیستی!

اگر من فکر میکنم فردی شوخ طبع و بامزه هستم، در میان هر جمعی که قرار بگیرم هم یکی از جمع به من میگوید چقدر جذاب و بامزه هستی. هر چیزی که درون من هست من همان را بیرون می بینم.

من باید روی درون خودم کار کنم و از درون، خودم را دوست داشته باشم یعنی درون من این موضوع هست که من امیر شریفی دوست داشتنی هستم، من هر جا میرم نقل مجلس ام، همه من را دوست دارند و …

مهمترین مسئله در بحث روابط این هست که ما خودمان، خودمان را دوست داشته باشیم. پس به یاد داشته باشید قدم اول قانون جذب عشق این است که خودتان را خیلی دوست داشته باشید.

برای روشن شدن مفهوم عشق بخشیدن به دیگران، اول باید معنای عشق نبخشیدن به دیگران را بفهمید.

تلاش برای تغییر دادن طرف مقابل عشق بخشیدن نیست!

تصور این‌که شما می‌دانید چه چیزی برای طرف مقابل بهرت است عشق بخشیدن نیست!

تصور این‌که حق با شماست و طرف مقابل اشتباه می‌کند عشق بخشیدن نیست!

بازخواست، ملامت، شکایت، غر زدن، یا ایراد گرفتن از طرف مقابل عشق بخشیدن نیست!

این‌ها خلاف قانون راز جذب عشق است.

یکی از موضوعاتی که باعث می شود که ما در روابط مان شکست بخوریم، فکر کردن به روابط شکست خورده قبلی است.

این مسئله نیز بسیار جالب است که آن قدر به شکست خود فکر میکنیم که سناریویی مانند آن سناریو برایمان پیش می آید. مثلا با یک نفر وارد رابطه می شویم و قرار ازدواج میگذاریم اما یک هفته مانده به تاریخ ازدواج، طرف مقابل ما را ترک میکند. نفر دیگری نیز به همین صورت و نفر بعدی نیز همین طور و نفرات بعدی نیز همین ماجرا … یا شخص به ما خیانت می کند و یا شخص وسط رابطه، عاشق فرد دیگری میشود و ما را ترک میکند و … این اتفاقات مدام کپی پیست و تکرار می شوند.

اما سوال اینجاست که چرا این اتفاق ها رخ میدهند و این طوری میشود؟ پاسخ امیر شریفی به این سوال این است که وقتی این ماجرا اتفاق افتاد ترسیدید. شما این ترس را ادامه دادید. شما با فکر کردن به آن رابطه، ترس خود را ادامه دادید. احساس بد، اتفاقات بد به زندگی ما می آورند. احساس ترس نیز یکی از بدترین اتفاقات است که به زندگی شما آمده است.

راز قانون جذب روابط

زندگی همه چیز را به شما عرضه می‌کند تا بتوانید آنچه دوست دارید را برگزینید، و بخشی از موهبت زندگی این است که همه جور آدمی را دور و برتان قرار داده، بنابراین می‌توانید در آن آدم‌ها آنچه دوست دارید را انتخاب کنید و از آنچه دوست ندارید روی برگردانید. قرار نیست برای خصوصیاتی که در شخصی نمی‌پسندید، در خودتان عشق ایجاد کنید، بلکه کافی است بدون نشان دادن احساس خاصی از آن روی برگردانید.

قانون جذب به احساسات شما واکنش نشان می‌ دهد. هر چه بدهید همان را می ‌گیرید. وقتی موردی را در فرد دیگری تحسین می‌ کنید و ارزشمند می‌ شمارید، آن خصیصه‌ ها را به خودتان می ‌چسبانید. بنابراین اگر روی هر فرد، شرایط، یا اتفاقی یک برچسب بچسبانید، آن برچسب ‌ها را روی خودتان می‌ چسبانید و وارد زندگی ‌تان می ‌کنید.

حالا راز قانون جذب عشق اینجاست. شما می ‌توانید هر چه دوست دارید و می‌ خواهید را به خود بچسبانید. فقط کافیست آنچه دوست دارید را در سایر افراد جستجو کنید و از ته قلب به آن ‌ها پاسخ مثبت بدهید!

 

خیلی ساده است…

در یکی از فایل‌های صوتی اشاره‌ای به این موضوع داشتم. نیازی نیست به زور بخواهید به خودتان بقبولانید که یک رفتار خاص یک شخص خوب است. اگر به طور مثال کسی در زندگی شما بدقول است نیازی نیست بگویید خوب خدا رو شکر که بدقول است قاتل نیست! نه قانون جذب عشق این را نمی‌گوید. فقط می‌گوید روی رفتار دیگه‌ای احساس بگذارید که در او دوست دارید.

 

او بدقول است اما مهربان است؛ من به مهربانی او تمرکز می‌کنم.

او بدقول است اما خوش صحبت است؛ من روی خوش صحبتی او تمرکز می‌کنم.

او بدقول است اما دست و دل باز است؛ من روی دست و دل بازی او تمرکز می‌کنم.

تبریک می‌گویم. شما به بهترین شکل از قانون جذب عشق استفاده کردید.

 

روی برگرداندن در قانون جذب عشق یعنی چه؟

روی برگرداندن از آنچه در شخصی نمی‌پسندید بدین معناست که شما آن را جدی نمی‌گیرید. به این معناست که شما می‌دانید با قانون جذب عشق روی هر چه تمرکز کنید بیشتر از آن را دریافت می‌کنید.

روی برگرداندن یعنی دنیا به شما حق انتخاب داده است. یعنی با آ‌ن‌ها بحث و جدل نکنید تا ثابت کنید اشتباه می‌کنند یا عیب‌جویی کنید یا آن‌ها را مقصر بدانید، یا بخواهید تغییرشان دهید. این‌ها در قانون جذب عشق جایی ندارند. اجازه دهید همه خودشان باشند و شما انتخاب کنید.

 

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱۰ دلیلی که چرا ترک عادات بد خیلی سخت و مشکل است

آذر ۲, ۱۳۹۹
راهنمای اساسی برای روتین های صبحگاهی

آبان ۲۱, ۱۳۹۹
چالش ۲۱ روزه: برنامه قانون‌ جذب برای تجلی شادی

آبان ۲۰, ۱۳۹۹
چرا تفکر مثبت میتواند سلامت جسمی را بهبود بخشد

آبان ۱۹, ۱۳۹۹
شکست را به موفقیت تبدیل کنید: استفاده از قانون جذب برای غلبه…

آبان ۱۰, ۱۳۹۹
موفقیت به معنای اتخاذ یک انتخاب بزرگ نیست، بلکه به معنای…

مهر ۲۹, ۱۳۹۹
نگاه بالاتر و البته بهتر

بیاید یک مثال بزنیم تا وضعیت روشن شود.

یک نفر برای پول همسر خود را طلاق داده و با یک فرد پولدار ازدواج کرده است. ( از اینجا به بعد را باید عامیانه‌ تر بنویسم)

ما شروع می‌کنیم به جنگیدن؛ اه، این دیگه چه آدمیه. عجب نامردیه! واقعا چطور می‌تونه اینقدر منفعت طلب باشه…

حالم داره ازش بهم می‌خوره. صد رحمت به حیوون و …………

یک نفر که قانون جذب در مورد عشق را می‌داند ( از این به بعد می‌گوییم استاد) می‌گوید:

چرا اینقدر بهش فکر می‌کنید؟ مگه این فرد وارد زندگی‌ات شده؟

ما: نه، ولی نگاش کن. از این نامردتر تا حالا ندیدم. هیچ بویی از انسانیت نبرده. خجالتم نمی‌ کشه. همین‌ها جامعه رو خراب می‌کنن پس فردا دودش توی چشم من هم میره.

استاد: دودش به چشم تو نمی‌رود اگر بهش فکر نکنی؛ کافی است به چیزهای زیبای زندگی فکر کنی.

ما: نهههههه. اصلا وارد زندگی من نشه. همسر بدبختش چی؟ اون چه گناهی کرده بود؟

استاد: مگه تو می‌دونی همسرش چی می‌خواسته؟ شاید خودش می‌خواسته! شاید هم نه ولی حتما خودش اون رو به زندگیش وارد کرده.

ما: مگه میشه؟ واسه چی باید بخواد؟ هیچکس چنین چیزی نمی‌خواد.

استاد: درسته ولی شاید یک کسی که قانون جذب در عشق رو نمی‌دونسته اون رو اشتباه استفاده کرده ……

 

این داستان تا انتها ادامه دارد حالا مثال ساده‌تری می‌زنم تا موضوع رو راحت درک کنیم. شما شخصیت‌ها را تطابق دهید.

 

ما از یک نقاش می‌خواهیم که برامون یک منظره زیبا نقاشی کند.

نقاش: لطفا فقط به من رنگ سبز و آبی و زرد بدهید.

ما: بفرمایید تمام رنگ‌ها توی این بسته.

نقاش: نههههههههههه. چرا همه رنگ‌ها رو دادید؟ مگه نگفتم فقط سه رنگ؟

ما: خوب این بسته رنگ تکمیله تا هر کس رنگی که می‌خواهد را انتخاب کنه. شما از رنگی که نمی‌خواهید استفاده نکنید.

نقاش: نه! آخه این هم شد رنگگگگگگگگ؟ کی آخه از یه همچین رنگی استفاده می‌کنه؟ چرا این رو توی بسته رنگ‌ها گذاشتید؟

ما: شاید یکی از این رنگ استفاده کنه! اصلا شاید طرف نقاشی بلد نباشه و مثل شما وارد نباشه و به اشتباه فکر کنه این رنگ خوبه و ازش استفاده کنه.

نقاش: نههههههههه. هیچکس از این رنگ خوشش نمیاد مگه آدم دیوونه است که از این رنگ استفاده کنه ….

جمع بندی

همان طور که قبلا هم توضیح دادیم این موضوع در دنیای قانون جذب صدق می کند که انسان در طول زندگی همواره نتیجه افکار و نگرش خود را دریافت می کند. به همین منظور آن دسته از افرادی که برای دستیابی به اهداف خود، افکارشان را در مسیر مثبت سازماندهی می نمایند و به آن ها عمیقا اعتقاد و باور دارند، مطمئنا به اهداف خود دست پیدا می کنند. اما آن دسته از افرادی که برای دستیابی به اهداف خود دچار ترس ها و ذهنیت های منفی می شوند قادر نخواهند بود که به اهداف خود دست پیدا کنند. تمام این قوانین در قانون جذب عشق نیز صدق می کند.

استفاده درست از قانون جذب عشق برای داشتن یک رابطه عاشقانه خوب به شما کمک می کند. یادتان باشد که ترس از دست دادن یک فرد، یکی از احساسات فوق العاده مخرب و منفی در یک رابطه عاشقانه می باشد که باعث می شود انرژی منفی قدرتمندی از جانب شما به سمت کائنات ارسال شود. همین مسئله هم باعث می شود که بیشتر از فرد مورد علاقه خود فاصله بگیرید و از داشتن یک رابطه عاشقانه دلچسب محروم شوید.

بنابراین احساسات اهرم قدرتمندی در قانون جذب است که از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. پس وقتی که شما احساسات و افکار مثبتی را درون خود نسبت به عشق و رابطه عاشقانه پرورش می دهید، به این معنی است که از قانون جذب عشق برای رسیدن به یک رابطه عاشقانه ایده آل استفاده کرده اید.

چقدر ما در زندگی‌مون به نقاش شباهت داریم؟

https://www.janblaghy.ir/learn-the-law-of-attraction-to-attract-love-and-health/

 

[ بازدید : 27 ]

[ شنبه 6 دی 1399 ] 15:19 ] [ سینا میزاری ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]