قوانین جهان هستی

ین دوره حاصل تجاربِ چندین سال مطالعه، آموزش، تجربه و آزمون و خطاهایی بوده است که من با عشق و شور فراوان آنها را آموخته و تجربه کرده ام.

در گذشته و در دوران نوجوانی و تا اوایل دوران جوانی ام فردی بودم که به شدت درگیری های ذهنی داشتم، اعتماد به نفسم پایین بود و روابطم با اطرافیانم به هیچ وجه مورد علاقه ام نبود و در یک کلام از خود ناراضی بودم.

این عدم رضایت از شرایط نامناسبم در گذشته باعث شد که اشتیاق و میلی بسیار شدید به سمت بهبود کیفیت زندگی ام در من شکل گرفته و مرا به سمت مطالعه کتابهای زیاد در حوزه های تغییر و تحول فردی، شرکت در دوره های آموزشی مختلف، آزمون و خطاهای بسیار جهت درک قوانین موفقیت، آرامش در زندگی، افزایش اعتماد به نفس، روابط بهتر با اطرافیان، بهبود وضعیت مالی و…. سوق دهد.

در طی نزدیک به یک دهه مطالعه همراه با عشق و شور فراوان به دستاوردهای بسیار ارزشمندی در زندگی ام دست یافتم.

هر انسان در طی زندگی خود به واسطه قرار گرفتن در شرایط مختلف فرهنگی و خانواده و جوامع مختلف دارای سطوح متفاوتی از عزت نفس، روابط با اطرافیان، وضعیت مالی، سلامتی و …. در درون خود خواهد شد.

اما افرادی که از این سطح از کیفیت زندگی خود راضی نبوده و در تلاش برای پیشرفت و بهبود شرایط خود هستند، با مطالعه و درک قوانین حاکم بر جهان هستی که توسط خداوند از بدو خلقت جهان بر آن حاکم شده، می توانند با دقتی بی نظیر شرایط خود را بهبود ببخشند.

کتابهای بسیار زیاد و دوره های آموزشی بسیار زیادی نوشته و تهیه شده اند که به موضوع پیشرفت در جنبه های مختلف زندگی می پردازند. برخی از آنها با قوانین حاکم بر جهان هستی مطابق و همسو هستند، برخی از آنها نیز این ویژگی را ندارند و تنها تفکرات نویسنده آن کتاب را عرضه می کنند.

اما از کجا متوجه شویم که کدام کتاب یا محصول آموزشی به ما در جهت پیشرفت در زندگیمان به حقیقت کمک خواهد کرد؟
پاسخ من این است که نیازهای افراد از موفقیت در زندگی بسیار متفاوت است و برای هر سلیقه و نیاز، پاسخی در جهان هستی وجود دارد.

من هیچ فردی را ملزم به استفاده و رعایت سبک خاصی از زندگی نمی کنم و اعتقاد دارم که همین تفاوت در سبک های زندگی باعث زیباتر شدن و متنوع شدن جهان خواهد شد.

اما سبک من در زندگی ام چیست و من چه چیزی را آموزش می دهم؟
من آن چیزی را به دوستانم در این جمع صمیمی آموزش می دهم که خودم به آن اعتقاد دارم و آن مسیر را رفته و نتایج عملی آن را هم اکنون در زندگی ام به دست آورده ام.

من باور دارم که انسان این توانایی را دارد که فارغ از شرایط اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه ای که در آن زندگی می کند بتواند به همان شیوه ای که به او در جهت لذت بردن از زندگی و تجربه احساس خوب در لحظه به لحظه آن کمک می کند، زندگی کند.

چون قوانینی در جهان موجود است که در صورت شناخت دقیق و عمل کردن به آنها این توانایی به انسان داده می شود که آزادانه دنیای خود را بسازد و از زندگی در آن لذت ببرد.

این در حالی است که شاید برادر، خواهر، والدین یا دوستان شما در همین جامعه و با همین شرایط به ظاهر نامناسب در حال زندگی باشند و اتفاقات نامناسبی را تجربه کنند، ولی جهان هستی مانند آینه اتفاقات، شرایط، موقعیت ها و افرادی را وارد زندگی شما می کند که مطابق با باورهایی باشد که شما خودتان در ذهنتان نسبت به این موضوعات ساخته اید.

به عنوان مثال به این موضوع فکر کنید که

چرا برخی از افراد بدون استفاده از رانت و سرمایه ای خاص در همین شرایط اقتصادی که بسیاری از افراد از آن گله و شکایت می کنند، توانسته اند به موفقیت های مالی بسیار خوبی دست پیدا کنند ؟
یا اینکه چطور می شود که برخی افراد در جامعه ای که بسیاری از افراد اعتقاد دارند دختر و یا پسر خوب برای ازدواج دیگر پیدا نمی شود، ازدواج هایی بسیار خوب و موفق را تجربه می کنند ؟
یا چرا برخی افراد از بیماری هایی که به ضم دیگران لاعلاج است جان سالم به در می برند و بهبودی کامل پیدا می کنند؟
اولین پاسخی که افراد عادی به این سوالات می دهند این است که آنها شانسی به این موفقیت ها می رسند. اما من اعتقاد دارم که هیچ اتفاقی در جهان شانسی نیست. حتی افرادی که پیرامون ما در خیابان با آنها مواجهه می شویم نیز به واسطه افکار و تصمیمات خودمان به زندگی مان جذب می کنیم.

به صراحت می گویم که ما این توانایی را داریم که اتفاقات و شرایط زندگی مان را در تمامی جهات از جمله آرامش در زندگی، ارتباطات عالی با اطرافیان، سلامتی، وضعیت مالی و … را با دقت بسیار زیادی، که باعث احساس رضایت ما از زندگی و لذت بردن از تک تک لحظات آن می شود را در زندگی مان بوجود بیاوریم.

زیرا این توانایی از سمت خداوند به بندگان با ایمان داده شده است که فارغ از هرگونه شرایط بیرونی بتوانند به واسطه قدرت باورها و ایمان خود زندگیشان را هرگونه که اراده کنند تغییر دهند.

تنها کاری که لازم است انجام دهیم شناخت نیروی خداوند و قوانین حاکم بر جهان هستی او برای ایجاد تغییرات در زندگیمان است.

در آموزش هایی که در این سایت به صورت رایگان و یا محصولات آموزشی ارائه می شود به شرح همین قوانین در جنبه های مختلف در جهت ایجاد آرامش عمیق، ایجاد روابط عالی با اطرافیان، بهبود و افزایش عزت نفس، سلامتی بیشتر و بهبود وضعیت مالی پرداخته ام و در هر یک از فصل های محصول زندگی زیبا به یکی از این جنبه ها پرداخته ام.

آموزش هایی به عنوان فایل های رایگان بر روی سایت موجود است که می توانید با مشاهده آنها به درک جامعی از کلیت مباحث مطرح شده و شیوه آموزش ها دست یابید.

 

http://hectorvnfv15825.blogzet.com/-10707455
http://keeganabbz61619.tribunablog.com/-10275409
http://tysondfdz11100.shotblogs.com/-10029947
http://simonjdwp05826.tblogz.com/-10797597
http://charlieibwo05837.canariblogs.com/-11794363
http://riverkkjh83838.blogdon.net/-12755871 
http://eduardotmeu25925.suomiblog.com/-11227123
http://augustekrw63963.amoblog.com/-17762324
http://landenyrle60482.total-blog.com/-21131250
http://gunnericvo04826.alltdesign.com/-16410578
http://messiahwoet14814.mybjjblog.com/-10927603

[ بازدید : 3 ]

[ جمعه 21 شهريور 1399 ] 12:23 ] [ سینا میزاری ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]