فرکانس جذب پول و ثروت

ورود به مدار جذبی فرکانس ثروت و موفقیت
میتونی به میزان ثروتی که میخوای برسی.
میتونی استقلال مالی رو تجربه کنی.
میتونی فراوانی و سعادت رو وارد زندگیت وارد کنی.
میتونی هرچیزی رو به هرکسی بفروشی.
میتونی به یک کارآفرین موفق تبدیل بشی.
میتونی توی هر مصاحبه ی شغلی قبول بشی.
میتونی توی بورس پرسود و عالی باشی.
میتونی توی تجارتت معاملات خوب و موفق داشته باشی.
میتونی توی شغلت بهترین باشی و ترفیع بگیری.
میتونی هرچیز رو با موفقیت بگذرونی.
این موارد بالا زمانی به واقعیت زندگیت تبدیل میشن که از باورهای محدودکننده ذهنت که مثل ترمز هستند، رها بشی و باورهای قدرتمندکننده و عالی رو توی ناخودآگاهت بسازی و این باورهای جدید رو توی ذهنت غالب کنی. محصول جذب فرکانسیک ثروت و موفقیت ذهنت رو به یک آهنربای جذب تبدیل میکنه تا به تمام خواسته های مربوط به ثروت و موفقیت و کار و … برسی.

فرکانس ثروت و موفقیت
مفهوم فرکانس ثروت و موفقیت
کل جهان و کائنات ما فرکانسی بوده و همه آنچه در زندگی تجربه می کنید، فرکانس خاص خود را دارند و هر فرکانسی که توسط شما به کائنات فرستاده می شود، حتماً پاسخی از جنس همان فرکانس را دریافت خواهید کرد.

شما با ارسال هر فرکانس و تکرار آن، اتفاقات و شرایط منطبق با آن فرکانس را دریافت می کنید و وارد مدار خاص آن می شود و در این حالت، ساختن باور بهترین گزینه مقابل روی شماست. کل کائنات را مانند یک انرژی یا ماده بی فرم و یکپارچه در نظر بگیرید که تمام آنچه می بینید از آن ساخته شده است و با باورها و باورسازی به آن شکل خاص و مورد نظرتان را می دهید.

با هربار تکرار باور و تجسم آن باعث شکل گیری آن ماده به شکل و ساختار مورد نظر خود می شوید که با ساختن باور و ایجاد فرکانس ثروت و موفقیت، جهان را مانند آن چیزی که بهش باور دارید؛ ساخته اید و می سازید.

درواقع خالق اصلی همه چیز زندگی، خود شما هستید.

این قوانین به هیچ عنوان غیرواقعی و توهمی نیست و زندگی ما در نتیجه این فرکانس ها می باشد. حتی آیات قرآنی متعددی به تأیید فرکانس و ارتعاش و قانون جذب می پردازد که تأثیر بسزای آن را به انسان های آگاه به نمایش می گذارد.

به یاد داشته باشید که خداوند نور آسمان ها و زمین است و شما و هر آنچه در آن می بینید، پرتوهای آن نور هستید و خداوند می خواهد این پرتوهایی که مانند خودش و از وجود خودش هستند، هرکدام وظیفه نور یعنی روشنایی را انجام دهند و مانند خودش خالق باشند و باعث ظهور پدیده ها و خواسته های خود شوند.

آیا آماده اید تا وارد فرکانس ثروت و موفقیت شوید. محصول فرکانس ثروت و موفقیت بهترین انتخاب برای شما خواهد بود و است تا ثروت و موفقیت را وارد زندگی خود کنید و وارد مدار جذبی ثروت و موفقیت شوید.

فواید فرکانس ثروت و موفقیت
فرکانس ثروت و موفقیت به شما قدرتی می دهد تا هر آنچه را در این مدار و فرکانس می خواهید را به سمت خودتان به حرکت درآورید و با تنظیم ناخودآگاهتان بهترین ها را در این مسیر فرکانسی به دست آورید و این مسیر فرکانسی آسانترین مسیر ممکن برای شماست و خواهد بود. تنها مورد مهمی که به غیر از آموزه های فرکانسی به آن نیاز دارید عمل شما به آگاهی ها و الهامات است تا روز به روز قدرت جذبی و عملکردتان برای ورود به مدار فرکانس ثروت و موفقیت بهتر و بیشتر شود و تأثیرگذاری را با تمام وجودتان احساس و تجربه نمایید.

احساس واقعی شما درباره پول چیست؟ بیشتر مردم میگن که پول و ثروت رو دوست دارن اما اگه خیلی ثروتمند بودن، احساس خوبی نسبت بهش نداشتن درحالی که اگه میزان پول و ثروت دلخواهت رو داشته باشی قطعاً حس خوبی به ثروت و پول خواهی داشت.

چرا مردم نسبت به پول و پولدارا احساس خوبی ندارن؟ چون الان پول موردنظرشون رو ندارن. و بیشتر میزان پول و ثروت دنیا فقط دست ۱۰ درصد مردم جهان هستش. درحالی که تنها فرق بین افراد ثروتمند و بقیه مردم اینه که ثروتمندا، نسبت به بقیه مردم احساس بهتری به پول و ثروت دارن و ارتعاش قدرتمندتری رو برای جذب پول به کائنات میفرستن.

و دلیل این که بیشتر آدما حس خوبی نسبت به پول ندارن به این خاطر نیستش که هرگز پولی نداشتن. چون اگه زندگینامه ثروتمندا رو مطالعه کرده باشی، میفهمی که بیشتر ثروتمندا هم از هیچ شروع کردن و به ثروت های بزرگی رسیدن و نداشتن پول دلیلی برای این احساس نمیتونه باشه، بلکه دلیل حس بد بیشتر مردم نسبت به پول و ثروت اینه که باورهای منفی بیشتری نسبت به پول و ثروت دارن و این باورهای منفی و محدود کننده از بچگی و توسط محیط اطرافشون توی ضمیر ناخودآگاشون ثبت شده.

باورهایی مثل “ما توان مالی نداریم” “پول مگه علف خرسه” “پول کثیفه” “ثروتمندا آدمای بدی هستن” “پول خواستن کاری غیر معنویه” “ثروتمندشدن نیازمند کار وتلاش فراوانه” و…… وقتی بچه بودی، همه ی حرفا و صحبت های والدین، معلما یا جامعه رو فقط قبول میکردی، بدون اینکه مفهوم هیچ کدوم از صحبت هاشون رو بفهمی و در حالت کلی با احساسات منفی و بد نسبت به پول بزرگ شدی.

نکته ی جالب توجه اینجاس که با اینکه اونا میگفتن دنبال پول و ثروت بودن کار اشتباهیه، بهت توصیه میکردن که باید پول در بیاری حتی اگه مجبور بشی کاری رو که دوست نداری رو انجام بدی و شایدم بهت گفته باشن که برای امرار معاش فقط بعضی کارها رو میتونی انجام بدی و فهرست شغل هام محدوده. هیچ کدوم از این حرف ها واقعیت ندارن و در واقع افرادی که این حرف ها رو به زبون میارن هم گناهی ندارن.

چون اونا هم با همین باورا بزرگ شدن و فکر میکردن همه ی چیزایی که میگن درسته و از اونجایی که اونا این حرف ها رو باور داشتن، قانون جاذبه اون حرف ها رو توی زندگیشون به حقیقت تبدیل می کرد و باعث میشد ایمانشون به باورهایی که داشتن، بیشتر و بیشتر بشه.

حالا یاد میگیری که زندگی به شکل متفاوتی در جریانه و اگرم پول کافی نداری، به این خاطرِ که احساس بدی نسبت به پول داری.

 

http://elliotiigb22222.shotblogs.com/-10142986
http://archermswx52849.tribunablog.com/-10377325
http://collinjkgb22222.blogzet.com/-10829260
http://griffincdav00090.suomiblog.com/-11345854
http://fernandotfkk20731.mybjjblog.com/-11034550 
http://elliottcyup77777.blogdigy.com/-10412679
http://titusiboe33117.tblogz.com/-10911000
http://connerppmi44444.canariblogs.com/-11909397
http://eduardotspl55555.isblog.net/-13533980
http://messiahklid22322.blogdon.net/-12866604
http://spencernquv74184.blogkoo.com/-15462420
http://dominickffdy11000.uzblog.net/-10969527
http://rivercebx01111.amoblog.com/-17891552
http://andersonhifb22222.total-blog.com/-21262379

 

[ بازدید : 33 ]

[ جمعه 4 مهر 1399 ] 11:30 ] [ سینا میزاری ]

[ ]

ساخت وبلاگ اقامت یونان
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]