خرید کتاب راز

خرید کتاب راز

خلاصه کتاب راز راندا برن – تا حالا برایتان پیش آمده که به‌عنوان‌مثال، به یک ماشین خاص و گران‌قیمت فکر کنید و از آن پس در هر کوچه و خیابانی که عبور می‌کنید، به‌صورت غیرارادی متوجه حضور آن ماشین شوید و توجه‌تان به آن جلب شود؟ از اتفاقات این‌چنینی تحت‌عنوان قانون جذب یاد می‌شود. قانون جذب یادآور می‌شود که به هرچیزی که در افکارتان بیشتر بپردازید و به آن بها بدهید، در زندگی واقعی برایتان اتفاق خواهد افتاد.

کتاب راز نیز برپایه‌ی این قانون اعجاب‌انگیز نوشته شده است. نویسنده‌ی این کتاب یعنی راندا برن باور دارد که هرچه به یک موضوع بیشتر فکر کنیم، در عالم واقعیت به سمتش کشیده می‌شود؛ خواه موضوعی خوب و خوشایند باشد یا خواه موضوعی آزاردهنده!

در ادامه می‌توانید خلاصه کتاب راز را در مجله‌ی بوکارو مطالعه کنید.

توجه: مطلب پیشِ‌رو چکیده کتاب راز است و داستان ومفاهیمِ آن را از ابتدا تا انتها به‌صورت خلاصه فاش می‌سازد!

خلاصه کتاب راز راندا برن
خلاصه کتاب راز راندا برن / قانون جذب / چکیده کتاب راز
بزرگترین راز زندگی، قانون کشش یا همان قانون جذب است.

قانون جذب می‌گوید: هرچیزی مشابه خودش را به سمت خود می‌کشد؛ بنابراین وقتی درمورد چیزی فکر می‌کنید، مشابه آن را به‌سوی خود جذب می‌کنید.

اگر می‌خواهید چیزی را در زندگی‌تان تغییر دهید، افکارتان را تغییر دهید. افکار کنونی شما، زندگی آینده‌تان را رقم می‌زند. درمورد هر آنچه بیشتر فکر کنید و بر آن متمرکز شوید، همان در زندگی‌تان تجلی خواهد کرد.

به‌طور خلاصه کتاب راز سه درس مهم دارد:

قانون جذب یکی‌از رایج‌ترین اصول و قوانین در سراسر ساختار جهان و گیتی است
برای بهره‌مندی از قانون جذب باید به آن چیزی فکر کنید که خواهانش هستید، نه ‌چیزی که سعی دارید از آن دوری کنید
قانون جذب سه مرحله با نام‌های خواستن، باورداشتن و رسیدن دارد
قانون جذب برای افکار مثبت، نه افکار منفی
خلاصه کتاب راز راندا برن / قانون جذب / چکیده کتاب راز
قانون جذب، قانون طبیعت است. درست مانند قانون جاذبه، استثناناپذیر است. هیچ‌چیز نمی‌تواند به زندگی شما وارد شود مگر اینکه با افکار متداوم آن را به‌سوی خود خوانده باشید. غیر ممکن است که احساس بدی داشته باشید و در عین حال افکار خوب در ذهنتان باشد.

اگر شما یک هنرمند محبوب هستید؛ اما دائما به بازخوردهای منفی‌ای که از سوی منتقدین دریافت کرده‌اید، تمرکز می‌کنید، طولی نخواهد کشید که تعداد انتقادات بیش‌تر و بیش‌تر می‌شوند.

نمونه‌ی خوبی از قانون جذب، جیم کری، ستاره‌ی طناز سینمای هالیوود است. او در مصاحبه‌ای که سال ۱۹۹۷ با برنامه‌ی اپرا وینفری انجام داد، از این گفت که هرشب با تصور دستاورد‌ها و اتفاقات خوشایندی که در آینده برایش اتفاق می‌افتند، به‌سمت خانه رانندگی می‌کرده است.

او حتی پا را فراتر گذاشته و چک ۱۰ میلیون دلاری‌ای برای خود نوشته که تاریخ وصول آن ۵سال پس‌از نوشته‌شدنِ چک بود. نکته‌ی جالب اینکه درست حوالی تاریخ تعیین‌شده، جیم‌کری توانست با ایفای نقش در فیلم «احمق و احمق‌تر» چنین دستمزدی را دریافت کند.

افکار شما فرکانس شما را تعیین می‌کند و احساس شما سریعاً به شما می‌گوید که بر روی چه فرکانسی هستید. ما بیشتر از آنکه به داشته‌هایمان فکر کنیم، دوست دارید برای ازدست‌رفته‌ها و نداشته‌ها غصه بخوریم.

وقتی احساس بدی دارید، بر روی فرکانسی هستید که چیزهای بد بیشتری را به سوی خود می‌کشید و وقتی احساس خوب دارید، با قدرت تمام چیزهای خوب را به‌طرف خود جذب می‌کنید.

خواستن، باور و دریافت
خلاصه کتاب راز راندا برن / قانون جذب / چکیده کتاب راز
پیشنهاد مطلب مشابه

خلاصه کتاب قلعه حیوانات را بخوانید؛ دیکتاتوری در جامعه‌ی حیوانی یک مزرعه

بلندترین فرکانسی که می‌توان به کائنات ارسال کرد، احساس عشق است. هرچه عشقی که احساس می‌کنید قوی‌تر باشد، فرکانس ارسالی شما بلندتر و قدرت شما نیز بیشتر خواهد بود.

درست مثل غول علاءالدین، قانون جذب هرآنچه را ما اراده کنیم، برایمان فراهم می‌کند. فرآیند آفرینش به شما کمک می‌کند تا از طریق سه گامِ خواستن، باور و دریافت، هرآنچه را اراده می‌کنید، به‌دست آورید.

باور شامل عمل، صحبت و فکرکردن است؛ به گونه‌ای که انگار آنچه را طلبیده‌اید، دریافت کرده‌اید.

خواستن: خواسته‌های دقیقی داشته باشید و با جزئیات در تصویر‌سازی درستِ آن کوشش کنید. سؤالات مبهم پاسخ‌های مبهم به‌دنبال دارد. آنچه را می‌خواهید با جزئیات دقیقی روی کاغذ بنویسید.
باور: اگر پیوند ناگسستنی با اهداف‌تان داشته باشید، اعتمادبه‌نفس خاصی در تمام وجودتان جریان پیدا می‌کند تا مسیر را برای شما هموار سازد. البته این موضوع را با خوشبینی بیش‌از اندازه اشتباه نگیرید!
دریافت: تصور کنید رسیدن به اهداف‌تان چه حسی را در شما ایجاد می‌کند. زندگی پس‌از آن چگونه خواهد بود؟ تصویرسازی کنید. این اتفاق باعث می‌شود تا اعمال شما در مسیر درستی قرار گیرد.
وقتی فرکانس دریافت‌کردن را از خود ساطع کنید، قانون جذب شرایط را به گونه‌ای تغییر می‌دهد که شما به خواست خود برسید. دریافت‌کردن شامل احساسی است که هنگام دریافت خواسته‌هایتان تجربه می‌کنید.

برای از دست دادن وزن، درمورد «ازدست‌دادن» وزن فکر نکنید؛ در عوض درباره‌ی وزن دلخواه‌تان فکر کنید. احساس کنید که به وزن دلخواه‌تان رسیده‌اید و به همان وزن هم خواهید رسید.

کائنات برای تجلی خواسته‌های شما به زمان نیاز ندارد. رسیدن به یک میلیون دلار درست به همان سادگی رسیدن به یک دلار است.

در ابتدا سعی کنید با چیزی کوچک شروع کنید تا قدرت ژرف قانون جذب در تمام ارکان زندگی را عمیقاً درک کنید. برای مثال در یک روز شلوغ که به‌سختی می‌توان جای پارک پیدا کرد، با همین روش بالا سعی کنید به پیداشدنِ جای پارک بیاندیشید، خواهید دید که چگونه ناگهان خود را درحال پارک‌کردن در گوشه‌ای از خیابان پیدا خواهید کرد.

با قدرت تمام سعی کنید تا چیز کوچکی را به طرف خود بکشید. همین که قدرت خود را در جذب خواسته‌هایتان تجربه کنید، یاد می‌گیرید که چگونه می‌توانید به خواسته‌های بزرگ‌تر دست یابید.

روزتان را از پیش برنامه‌ریزی کنید. هرشب قبل از اینکه به خواب بروید، رویدادهای طول روز خود را یک‌بار از نظر بگذرانید. هر لحظه از روز و حوادثی را که مورد میل شما نبوده، دوباره در ذهن خود به گونه‌ای که دوست داشتید پیش برود، بازآفرینی کنید.

انتظار چیزی را داشتن، نیروی جذب بسیار قدرتمندی است.انتظار چیزهایی را که می‌خواهید بکشید و منتظر آنچه نمی‌خواهید نباشید.

قدرشناسی فرآیند بسیار نیرومندی در تغییر انرژی شما و به‌دست‌آوردن چیزهای خواستنی بیشتر در زندگی است. برای تمام آنچه دارید سپاسگزار باشید؛ بدین ترتیب چیزهای خوب بیشتری را به زندگی خود فرا می‌خوانید.

برای اینکه پول را به طرف خود جلب کنید، بر فراوانی پول متمرکز شوید. با فکرکردن درباره‌ی پول‌نداشتن، نمی‌توانید پول را به‌طرف خود جذب کنید. تصور کنید که هرچه پول می‌خواستید، الان در دسترس شما است. اگر پول بیشتری می‌خواهید، پول ببخشید. بخشیدن و سهیم‌کردن دیگران در پولتان به کائنات این پیغام را می‌دهد که: «من پول زیادی دارم.» تعادل فکری‌تان را بر پول و ثروت تنظیم کنید. به فکر ثروت باشید.

اگر می‌خواهید کسی به زندگی‌تان وارد شود، باید مطمئن شوید که خواسته‌ی شما با رفتار و اعمال و فکرتان تطابق و هم‌خوانی داشته باشد. خودتان را دوست داشته باشید و محترمانه با خودتان رفتار کنید؛ بدین ترتیب افرادی را به زندگی خودتان دعوت می‌کنید که هم شما را دوست دارند و هم برایتان احترام قائل‌اند.

 

http://trevorfoom38497.shotblogs.com/-10203482
http://dallasjmww62940.tribunablog.com/-10435627
http://keeganyxuo77666.blogzet.com/-10892881
http://johnnyfgfb22222.suomiblog.com/-11407621
http://sergioffcw00090.uzblog.net/-11024357
http://emilioaniz60393.blogdigy.com/-10471105
http://messiahehfb22222.canariblogs.com/-11971084
http://jaidenegfb84949.mybjjblog.com/-11091914
http://raymondzjnj27161.tblogz.com/-10971300
http://emilioflbl50334.isblog.net/-13595626
http://waylonufki30741.blogkoo.com/-15525832
http://reidqsda12222.blogdon.net/-12924931
http://knoxbcac22222.alltdesign.com/-16592749
http://martinxxvq88888.amoblog.com/-17957951
http://devinqrqm66666.total-blog.com/-21329350

 

[ بازدید : 33 ]

[ پنجشنبه 10 مهر 1399 ] 23:49 ] [ سینا میزاری ]

[ ]

ساخت وبلاگ اقامت یونان
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]