قانون کارما چیست

قانون کارما چگونه عمل میکند؟
همانطور که گفتیم قانون‌ کارما زیر مجموعه قانون جذب است. اما قانون کارما چطور عمل میکند؟
وقتی هر عملی را انجام دهید نتیجه اش را دریافت می‌کنید. بر اساس قانون ارتعاش همانطور که گفتیم همه چیز از انرژی ساخته شده و انرژی های هم ارتعاش یکدیگر را جذب می‌کنند. اما باید به شما بگویم که اعمالی که انجام می‌دهید هم دارای ارتعاش هستند. هر کار منفی انجام دهید ارتعاش منفی به کائنات ارسال می شود. هر کار مثبتی هم انجام بدهید در حال فرستادن ارتعاش مثبت و کائنات است.

وقتی کار منفی انجام میدهیم و ارتعاش منفی به کائنات می فرستیم کائنات با دریافت آن ارتعاش منفی ناخواسته ای را هم جنس ارتعاشی که از ذهنتان دریافت کرده است را وارد زندگیتان می کند. وقتی کار مثبتی انجام می دهید و ارتعاش مثبت به کائنات می فرستید کائنات با توجه به ارتعاش که دریافت کرده است چیز مثبت را وارد زندگی تان می کند. قانون کارما بر اساس ارتعاشات عمل ما عمل می کند. به این صورت وقتی کاری را انجام می‌دهیم ارتعاشش را به کائنات می فرستیم.

11 قانون کارما در زندگی که باید بدانید
11 قانون کارما چیست در زندگی

در این قسمت می خواهم شما را با قوانین کارما آشنا کنم. با به کارگیری این قوانین می‌توانید زندگی‌تان را به مرور زمان تغییر بدهید و تحولات عظیمی را در زندگیتان ایجاد کنید. پس از همراه ما باشید تا شما را با قوانین قانون‌کارما آشنا کند.

1. قانون تشابه در کارما
اولین قانون کارما قانون تشابه است. قانون تشابه به زبان ساده می‌گوید که تمام کارهایی که انجام میدهیم و تمام اعمال و افکارمان عواقبی دارد. عواقب اعمال، افکار و کارهایمان ممکن است عواقب خوبی باشد یا عواقب بد!

وقتی افکار منفی در ذهنتان پرورش می دهید باعث می‌شود چیزهای منفی وارد زندگی تان شود. وقتی افکار مثبت در ذهنتان ایجاد می شود و بر روی نکات مثبت تمرکز می کنید درخواست مثبت به کائنات ارسال می کنید و جهان اصلی با توجه به درخواست ارسال کرده اید چیزهای مثبتی وارد زندگی تان می شود.

اگر پول و ثروت، آرامش و عشق و… را طلب کنید باید همسو با آنها رفتار کنید دقیقاً مشابه قانون علت و معلول. انرژی که افکار و اعمال ما به کائنات می فرستد ممکن است به صورت آنی و غیر آنی وارد زندگی تان شود بر اساس قانون کارما کائنات همان چیزی که از ما دریافت می کنند را وارد زندگیمان خواهند کرد. برای همین است که من روی قانون ارتعاش تمرکز بسیار زیادی می کنم.

2. قانون تواضع در قانون کارما
یکی دیگر از قوانین کارما قانون تواضع و پذیرفتن است. پذیرفتن یک ویژگی مثبت در هر فردی است که باید در هر شرایطی که هستید چه شرایط خوب و چه شرایط بد خودتان را بپذیرید. شرایط تان را کامل بپذیرید و برای بهبود شرایط کنونی تان تلاش کنید. اگر شرایط منفی دارید به هیچ عنوان به آن تمرکز نکنید. تمرکز کردن در قانون جذب و قانون کارما باعث می شود به آن چیزی که توجه کرده اید را در زندگیتان دریافت کنید.

به عنوان مثال اگر وضع مالی مناسبی ندارید ایا رابطه تان خراب است اگر به این رابطه و وضع مالی تان توجه کنید و آن را پذیرید باعث می شود که آنها را بیشتر در زندگی تان احساس کنید. البته یکی از رمز و راز موفقیت تمام افراد موفق دنیا پذیرفتن است. تمام افراد موفق دنیا در هر شرایطی که زندگی می‌کردند آن شرایط را پذیرفتند و برای تغییر آن شرایط تلاش کردند، چه تلاش ذهنی و چه تلاش فیزیکی.

3. قانون رشد و کارما
تنها چیزی که در زندگی تان می توانید آن را کنترل کنید خودتان هستید . برای اینکه بتوانید در زندگیتان رشد کنید و زندگی تان را کاملا تغییر بدهید باید خودتان را کنترل کنید. کنترل کردن خود در اوایل راه ممکن است سخت و دشوار باشد اما به مرور زمان با کار کردن بر روی خودتان می توانید شرایط تان را کامل تغییر دهید.

بر اساس قانون کارما برای رشد خود باید خود را تغییر بدهید تا شرایط تان تغییر پیدا کند. شما نمی توانید شرایط و پیرامونتان را تغییر بدهید تا خودتان تغییر نکنید. پس اول باید خودتان را تغییر بدهید تا تمام شرایط تان مثل وضع مالی، روابط و سلامتی تان تغییر کند. قانون کارما می‌گوید که ” دنیایتان زمانی تغییر می‌کند که خودتان را تغییر دهید”

4.قانون مسئولیت و کارما
در هر شرایطی که هستید و هر مسئله و حتی هر مشکلی در زندگی تان ایجاد شده است باید مسئولیتش را بپذیرید. اگر وضع مالی مناسبی ندارید و رابطه تان خراب است مسئولیتش فقط پای خودتان است و نه کسی دیگر.

وقتی زندگی تان در آشوب است و اتفاقات خوبی برایتان رخ نمی دهد دلیلش این است که از درون تان آشوب هستید. برای اینکه بتوانید شرایط و زندگی تان را تغییر دهید باید چارچوب های ذهنی تان را کامل تغییر بدهید و افکارتان را درست کنید.

در زندگیتان هر اتفاقی افتاده است باید مسئولیتش را بپذیرید و بر اساس قانون کارما باید قبول کنید که هر آنچه در زندگیتان اتفاق افتاده است نتیجه درون خودتان است. پس مسئولیت شرایط زندگی تان را کامل بپذیرید و خودتان را کامل تغییر بدهید.

5. قانون باور ها
یکی دیگر از شاخه های قانون کارما و قانون جذب قانون باورهاست. دلیل این که بسیاری از افراد با قانون جذب و قانون کار ما آشنا هستند اما نمی توانند به خواسته ها و آرزوهایشان برسند این است که باور نمی کنند. وقتی چیزی را باور نکنید هرگز به آن نمی رسید.

بر اساس قانون باورها تمام زندگیتان را بر اساس باورهای که دارید می سازید. برای اینکه ببینید باورهایتان درست است یا نه باید به شرایط الان تان نگاه کنید. اگر شرایط الانتان خوب است به دلیل باورهای درستی است که دارید. به عنوان مثال اگر وضع مالی تان خوب است باورهای مالی تان درست است. اگر وضع رابطه تان خوب است نشانه باورهایی است که دارید.

باورهای انسان به دو دسته باورهای محدود کننده و باورهای مثبت تقسیم می شود. برای اینکه ببینید باورهایتان ثبت موضوع خوب است یا نه باید به احساسات تان توجه کنید. اگر احساس خوبی نسبت به موضوع داشتید نشانه این است که باورهای تان نسبت به آن موضوع خوب است. اما اگر احساستان نسبت به موضوعی بد بود نشانه باورهای محدود کننده شماست.

برای این که بتوانید شرایط الان تان را کاملاً تغییر بدهید و به خواسته و اهدافتان برسید باید باورهایتان را تغییر بدهید. اما برای تغییر باورها نیاز به زمان دارید یعنی اگر بخواهید باورهای محدود کننده تان را تغییر دهید ممکن است چندین ماه زمانبر باشد.

 

برای تغییر باورهای تان باید هر روز زمان بگذارید و روی باورهای جدید کار کنید تا باورهای جدید و مثبت جایگزین باورهای محدود کننده و منفی بشود. راه و روش های زیادی برای تغییر باور ها وجود دارد. برای تغییر باورهای تان می توانید از عبارات تاکیدی، تصویر سازی ذهنی و تجسم خلاق استفاده کنید و به مرور زمان باورهایتان را تغییر بدهید.

اما ممکن است بپرسید که باور ها چگونه در زندگی ما شکل گرفتند. باورها  بر اساس افکار شما ایجاد می‌شوند. وقتی یک موضوعی هزاران بار و حتی میلیون‌ ها بار در ذهنتان تکرار می شود باورتان نسبت به آن موضوع که در ذهنتان تکرار شده است ایجاد می شود.

به عنوان مثال اگر فکر می‌کنید که برای ثروتمند شدن حتماً به مدرک تحصیلی بالایی نیاز دارید و این فکر به صورت مداوم در فکرتان تکرار شود باعث ایجاد این باور محدود کننده در ذهن تان می شود و وقتی این باور ایجاد شود برای اینکه پولدار شوید و ثروتمند شوید باید مدرک تحصیلی بالایی داشته باشید. برای اینکه هم این باور را تغییر بدهید باید مخالف این فکر را در ذهن تان به صورت مداوم تکرار کنید تا باورتان به مرور زمان تغییر کند.

6. قانون ارتعاش در قانون کارما
یکی دیگر از قوانین قانون کارما قانون ارتعاش است. البته در مطالب قبلی در مورد قانون ارتعاش صحبت کردم اما میخوام باز هم در مورد این قانون مهم صحبت کنم. بر اساس قانون جذب ذهن تان گیرنده و فرستنده ارتعاش است.

کائنات وقتی ارتعاشی را دریافت می کنند مطابق با ارتعاشی که دریافت کردند خواسته یا ناخواسته را وارد زندگی تان می کنند. ارتعاشاتی که به کائنات میفرستید بر اساس افکار شما فرستاده می شود. وقتی به هر چیزی فکر کنید در حال ارتعاش آن به کائنات و جهان هستی هستید.

وقتی به بی‌پولی توجه می کنید و احساس دنبال می شود نشانه این است که در حال فرستادن ارتعاش بی‌پولی به کائنات هستید کائنات با توجه به ارتعاش بی پولی که از شما دریافت کرده‌اند شرایط بی پولی را وارد زندگیتان می کنند.

قانون ارتعاش یک خانه بسیار مهم در قانون جذب کائنات است که به شما توصیه می کنم این قانون کارما چیست مهم را کامل یاد بگیرید و در زندگی تان پیاده کنید. مطمئن باشید که اگر بتوانید ورودی ذهنتان را کنترل کنید ارتعاش مثبت به کائنات ارسال کنید نتایج فوق‌العاده خواهد گرفت و شرایط زندگی تان کامل تغییر می کند. برای کنترل ورودی ذهن تان راه و روش های زیادی وجود دارد به عنوان مثال می توانید از جملات تاکیدی مثبت، تجسم خلاق و تصویرسازی ذهنی استفاده کنید.

7. قانون بخشش و کارما
یکی دیگر از قوانین قانون کارما قانون بخشش است. بخشش یک ویژگی و یک فضیلت است به شرطی که مشتاق کمک به سایرین باشید. اگر بتوانید ویژگی بخشندگی را در خودتان ایجاد کنید می توانید رشد معنوی کنید. البته برای اینکه فرد بخشنده باشید باید یک سری ویژگی ها مثل اعتماد به نفس و عزت نفس را در خودتان ایجاد کنید. بهتر است به جای محکوم کردن دیگران آنها را ببخشید. وقتی کسی را می بخشید احساس بسیار خوبی به خودتان منتقل می‌شود و همین احساس خوب نه تنها ارتعاش مثبت به کائنات می فرستد بلکه باعث افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس تان می شود.

8. قانون انرژی در کارما
قانون انرژی می‌گوید که تمام جهان هستی از انرژی ساخته شده است. البته در این مورد در مطالب بالا هم صحبت کردیم. اما به این دلیل که قانون کارما بسیار مهم است میخواهم در مورد قوانین مهم کارما به صورت کامل صحبت کند تا بتوانیم زندگیتان را کامل تغییر بدهید.

بر اساس فیزیک کوانتوم همه چیز در این دنیا از انرژی ساخته شده است. گوشی، ماشین، اعضای بدن و… انرژی هستند. انرژی های هم نام یکدیگر را جذب می کنند برای اینکه بتوانید به خواسته‌ها و آرزوهایتان برسید باید با آنها هم انرژی شوید. برای هم فرکانس شدن و قرار گرفتن در مدار خواسته هایتان باید به صورت مداوم ارتعاش خواسته‌ها و اهداف تان را بفرستید.

9.قانون آینه در قانون کارما
قانون آینه در قانون کارما هر می‌گوید که هر عملی عکس العملی دارد. و نکته جالب این است که قانون کارما بر اساس نیت افراد عکس العمل نشان می دهد. فرض کنید که دو شخص می خواهند آمپولی را به شخص بیماری بزنند ،یکی به قصد نجات بیمار و دیگری به قصد کشتن بیمار! نیت پزشک که هدفش نجات بیمار است نیت خوبی است ولی نیت شخص دیگر که میخواهد آن فرد را بکشد نیت پلید و بدی است که کائنات با توجه به نیت افراد واکنش نشان می دهد و اعمالشان را برمی گرداند.

10. قانون اهمیت و الهام در کارما
هر چقدر بیشتر برای رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهایتان انرژی بگذارید بیشتر نتیجه می گیرید. برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید باید برای رسیدن به آرزوهایتان تلاش کنید. اگر کم تلاش کنید نتیجه کمتر خواهید گرفت و اگر زیاد تلاش کنید نتیجه بزرگترین می گیرید.

نتیجه پایانی شما بستگی به این دارد که چقدر برای رسیدن به اهداف و خواسته های تان زمان گذاشته‌اید. هر چقدر بیشتر ارزش قائل باشید و بیشتر وقت بذارید مسلماً هم زودتر نتیجه می گیرید و هم نتیجه بزرگترین خواهید گرفت.

خواسته‌ها و آرزوهایتان عشق ورزی کنید و انگیزه رسیدن به آرزوهایتان را درون تان ایجاد کنید. انگیزه بسیار مهم است و مانند سوخت برای این عمل می کند. وقتی می خواهید با یک ماشین به جای سفر کنید به سوخت نیاز دارید. دقیقاً انگیزه مانند سوخت برای ماشین است. وقت شما انگیزه داشته باشید هر چقدر هم تلاش کنید هرگز خسته نمی شوید. به خودتان عشق می ورزید و احساس خوبی در خودتان ایجاد می‌کنید و همین احساس خوب و انگیزه باعث می شود که شما با هدفی که تعیین کرده برسید.

11.قانون صبر و کارما
برای رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهایتان نیاز به صبر و تلاش است. بسیاری از افراد به این دلیل فکر می کنند که قانون جذب واقعی نیست که فکر می کنند که اگر همان لحظه به هر چیزی فکر کنند همان لحظه باید وارد زندگی شان شود. در صورتی که اصلا اینطور نیست.

برای اینکه به خواسته‌ها و آرزوهایتان برسید بین شما و خواسته هایتان یک فاصله زمانی وجود دارد تا به آن چیزهایی که می خواهید برسید. وقتی ارتعاش خواسته و هدف تان را ارسال می‌کنید باید صبر کنید. به هیچ عنوان به راه رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان فکر نکنید. زیرا ذهنتان محدود است و هرگز رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهایتان را درک نمی کند و همین موضوع باعث می‌شود که شما ارتعاش منفی به کانال و جهان هستی بفرستید.پس باید آگاهانه فردی صبور باشید و مطمئن باشید که تمام خواسته و آرزوهای تو می رسید.

جمع بندی

قانون کارما همانند قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است. برای اینکه بتوانید تغییر و تحول عظیمی را در زندگیتان ایجاد کنید باید از اصول قانون کارما را یاد بگیرید. قانون کارما به زبان ساده می گویند هر عملی که انجام دهید آن را دریافت خواهید کرد. اگر به دیگران خوبی کنید دیگران به شما خوبی خواهند کرد و اگر به دیگران بدی کنید دیگران هم به شما بدی خواهند کرد. در این مقاله شما را با 11 قانون کارما آشنا کردیم و کامل توضیح دادیم که برای استفاده از این قوانین کارما چه کارهای باید انجام دهید. امیدوارم از خواندن این مقاله لذت ببرید و منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.

 

https://www.janblaghy.ir/%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%A7-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%9F/

 

[ بازدید : 31 ]

[ دوشنبه 1 دی 1399 ] 23:37 ] [ سینا میزاری ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]