جذب پول و ثروت

آیا این فکر که می توانید با قانون جذب ثروت پول جذب کنید یکی از اصلی ترین مواردی است که شما را به قانون جذب جذب کرده است؟


اگر چنین است ، شما تنها نیستید. تقریباً همه می خواهند با استفاده از تکنیک های قانون جذب ، پول بیشتری کسب کنند. با این حال ، شاید شما از آن زمان کشف کرده اید که تکنیک های جذب پول گیج کننده تر از آنچه انتظار داشتید است. از طرف دیگر ، شاید شما فکر می کنید که همه کارهای درست را انجام داده اید ، اما هنوز تصور نکرده اید که چگونه از قانون جذب برای به دست آوردن پول استفاده کنید.


اگر می خواهید بدانید چگونه سریع ثروت را بسازید ، ابتدا باید شش تمرین آسان را تسلط دهید.

ما این تمرین ها را در زیر شرح خواهیم داد و همچنین می خواهیم چگونه به سرعت و به راحتی با استفاده از مراقبه های هدفمند برای جذب ثروت پول را آشکار سازیم. سرانجام ، ما بهترین تأییدها را برای پول بررسی خواهیم کرد. قبل از دانستن آن ، شما آماده خواهید بود تا هر چیزی را در چشم بر هم بزنید!


6 تمرین برای جذب سریع پول و ثروت


کارشناسان گاهی اوقات می گویند شما می توانید هر 7 روز را بروز دهید. اگر این روند برای شما ساده نبوده است ، بنابراین ممکن است شما وسوسه شوید تا از کار قانون جذب خود صرف نظر کنید.

با این حال ، تجسم ثروت کاملاً ممکن است! شما فقط باید تکنیک های مناسب را بدست آورید. علاوه بر این ، جذب فوری ثروت  حتی اگر فراوانی هدف اصلی تجلی شما نیست ، مطمئناً بدون توجه به جذب پول بیشتری در زندگی خود سود خواهید برد.

این که آیا شما می خواهید شراب خود را شراب بخورید و شام بخورید ، یک تجارت جدید را راه اندازی کنید ، به جهان سفر کنید یا اعتماد به نفس خود را بسازید ، مطمئناً برخی از پول های اضافی نمی تواند صدمه دیده باشد. در بسیاری از بهترین داستانهای پولی قانون جذب ، موفقیت مالی دروازه ورود به تعداد زیادی از اشکال دیگر موفقیت است. بنابراین ، چرا هفته دیگر را صرف این یا شش احترام از این شش روش احمقانه نمی کنیم؟

پیش بینی رویای-زندگی


مرحله اول را جذب کنید. روی فراوانی تمرکز کنید


غالباً در صدر لیست نکات مربوط به پول جذب ، این تمرین بر اساس فرضیه اصلی قانون جذب است که شما بیشتر آنچه را که روی آن تمرکز دارید ، جلب می کنید.


بنابراین ، اگر وقت بیشتری را صرف تمرکز روی فراوانی که دارید ، می توانید راه خود را بگیرید. خیلی راه ها برای انجام دادن این وجود دارد. مثلا:

یک ژورنال را حفظ کنید و روزانه عادت کنید 1-5 چیزهایی را که از آنها سپاسگزار هستید یادداشت کنید.


برای 3-5 دقیقه چشمان خود را ببندید ، و تمام وقت را در سکونت در عمیق ترین احساسات سپاسگزاری خود صرف کردید.


مرحله 2 را جذب کنید. متن فیلم را بزنید

وقتی سعی در فراوانی دارید ، منتقد درونی شما اغلب به شما می گوید که نمی توانید. بعضی اوقات ، حتی به شما می گوید که شما سزاوار ثروتمند بودن نیستید.


هر وقت یک فکر منفی مثل این بوجود آمد بلافاصله آنرا بپیچید و برعکس متمرکز شوید. به عنوان مثال ، هنگامی که شما نگران هستید "فکر نمی کنم هرگز موفق به کسب درآمد شوم" ، قاطعانه به خود بگویید "هر کس می تواند به اندازه کافی موفق باشد تا پول های کلانی کسب کند".

در صورت لزوم ، از یک روش فکری مانند گفتن کلمه "Stop" با صدای بلند یا تصویربرداری از یک علامت توقف قرمز استفاده کنید.


https://www.janblaghy.ir/%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D8%AB%D8%B1%D9%88%D8%AA/


[ بازدید : 133 ]

[ چهارشنبه 24 ارديبهشت 1399 ] 1:27 ] [ سینا میزاری ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]